There are no translations available.

Joico jest ekskluzywną marką profesjonalnych produktów do włosów, wchodzącą w skład grupy Shisheido Inc, światowego lidera kosmetyków. Produkty Joico jako jedyne na świecie zawierają opatentowany system bazujący na wyjątkowej formule odbudowującej - QUADRAMINE COMPLEX, która zawiera zestaw 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. QUADRAMINE COMPLEX kryje w sobie aminokwasy o czterech różnych masach cząsteczkowych. Aminokwasy o masie cząsteczkowej MMS 150 - obudowują włosy od najgłębszych warstw, a aminokwasy o masie cząsteczkowej MMS 2500 - odbudowują je od zewnątrz.

Joico to produkty, na które zawsze możesz liczyć. Misją Joico jest oferowanie produktów najwyższej jakości, których zadaniem jest dogłębna regeneracja, odbudowa i ochrona włosów, a w konsekwencji zapewnienie im zdrowia i doskonałej kondycji na długi czas.

SmartRelease - oparta na liposomach najnowsza technologia stopniowego uwalniania i dostarczania unikalnych składników aktywnych do wnętrza włosa - keratyny, argininy i olejku z dzikiej róży - zarówno podczas zabiegu jak i przez kolejne dni po aplikacji.