There are no translations available.

Koloryzacja Joico

Koloryzacja do włosów Joico K-PAK oparta jest o odżywczą formułę „Quadramine Complex” posiadającą dwie właściwości. Rekonstruuje włosy zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie podczas procesu koloryzacji. Dzięki czemu włosy stają się zdrowe, piękne i błyszczące. Jest to jedyna formuła, która podczas koloryzacji chroni i odżywia włosy. Farby te zawierają śladową zawartość amoniaku maksymalnie 2%, dzięki czemu są bezpieczne dla włosów. Połączenie naturalnych kolorów ekskluzywnej technologii K-PAK z zabiegiem rekonstrukcji włosów Joico The Art of Healthy Hair dostarcza najlepszych rezultatów w postaci pełnej blasku, trwałej i zdrowej koloryzacji.

Koloryzacja INOA

Do tej pory koloryzacja włosów kojarzyła się z zapachem amoniaku i zniszczeniem struktury włosa. Farby INOA to rewolucyjny wynalazek ekspertów marki L’Oreal bez zapachu, bez amoniaku, o wyjątkowych właściwościach pielęgnujących włókno włosa, doskonale pokrywająca siwe włosy. Zapewnia optymalny komfort skóry głowy i doskonałą moc koloru. Po każdej kolejnej koloryzacji INOA włosy stają się bardziej odżywione, wygładzone i pełne blasku, co przyczynia się do uzyskania końcowego efektu pięknych zadbanych zdrowych włosów.

Koloryzacja Richesse Diacolor- subtelny odcień

Koloryzację Richesse proponuję młodym dziewczyną,o zwiewnych włosach, ale nie tylko. To usługa dla kobiet ceniących naturalne piękno, zmysłowy efekt, potrzebujących delikatnej zmiany, połysku i wyjątkowej pielęgnacji włosów. Richesse jest bogate w odżywcze składniki i nie zawiera amoniaku. Dzięki niej możemy uzyskać naturalny efekt i uniknąć odrostu. 
Richesse de Diacolor, odżywcza koloryzacja ton w ton bez amoniaku, która wydobywa naturalną głębię koloru.
Dzięki wyjątkowym właściwościom Richesse usługę koloryzacji nazwano - długotrwały połysk.
Jej zalety to delikatny aromat róż i leśnych malin, nie rozjaśnia pokrywa do 50% siwych włosów.

Koloryzacja Hi.Richesse Diacolor - naturalne piękno zmysłowych kobiet

Hi. Richesse, odżywcza koloryzacja delikatnie rozświetlająca bez amoniaku, grupa odcieni bardziej nasyconych i wibrujących.

Zalety koloryzacji Richesse

  • kolory które nie naruszając naturalnej bazy subtelnie ją podkreślają
  • brak widocznych odrostów, naturalny efekt koloryzacji
  • odcienie o pięknych, sugestywnych,kuszących nazwach
  • szybka aplikacja i krotki czas trzymania
  • bogaty wachlarz usług- różnorodność zastosowania
  • jedyna koloryzacja, którą można stosować w dniu zmiany formy (X-Tenso i trwałej ondulacji)
  • zmysłowy zapach ambry i piżma
  • bursztynowa, orzechowa barwa
  • delikatne rozświetlenie do 1,5 tonu
  • pokrywa do 50% siwych włosów

Koloryzacja Majirel

Majirel to pielęgnująca koloryzacja utleniająca, która zapewnia 100% pokrycia siwych włosów. Zawarte w niej cząsteczki Incell i Ionene G gwarantują pielęgnację wszystkich części włosa, dzięki czemu kolor ma intensywny połysk. Działanie składników aktywnych oparte jest na zasadzie inteligentnej wybiorczości: działają one w miejsca gdzie włosy tego potrzebują. Paleta Majirel to bogata gama kolorystyczna głębokich i pełnych blasku ocieni.